Kompleksowa budowa domów

W zakres naszych usług wchodzi kompleksowa budowa domów oraz ich wykończenie. Każdy etap prowadzonej przez naszą firmę budowy realizowany jest przez doświadczonych pracowników. Pomożemy Państwu wybrać odpowiednią działkę budowlaną, zrealizować formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Powierzając budowę przyszłego domy naszej firmie zyskują Państwo gwarancję rzetelności, poprawności wykonanych prac oraz kontroli kosztów.

Nasza firma zapewnia:

 • kierownika budowy oraz najlepszych wykonawców prac budowlanych,
 • organizację całego procesu budowy,
 • dostawę, dobór wysokiej klasy materiałów korzystających z promocyjnych cen,
 • doradztwo przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z budową domu,
 • gwarancje na wykonane prace.

Ponadto gwarantujemy ciągłość prac, bez przerw i postojów. Przemyślany, solidny proces budowy pozwala na budowę domu w kilka miesięcy.

budowa domów jednorodzinnych Wrocław

Średni czas na wykonanie stanu surowego domu jednorodzinnego to ok. 3-4 miesiące, przy czym czas realizacji zależy m.in. od metrażu domu oraz warunków pogodowych.

Co to jest stan surowy budynku?

 • przygotowanie placu budowy,
 • zdjęcie humusu z obrysu budynku z poszerzeniem 1 m,
 • wytyczenie osi budynku przez uprawnionego geodetę,
 • wykonanie ław fundamentowych, ścian fundamentowych,
 • wykonanie podłogi na gruncie, chudej posadzki wraz z kanalizacją,
 • murowanie ścian nośnych,
 • wykonanie stropów,
 • wykonanie ścian działowych,
 • wykonanie więźby dachowej, dachu, stropodachu.
indywidualny projekt domu Wrocław
budowa domu wrocław
kompleksowa budowa domów wrocław
kompleksowa budowa domów jednorodzinnych
indywidualny projekt domu wrocław
budowa domu krok po kroku
indywidualny projekt domu Wrocław
projekty domów jednorodzinnych z kosztorysem budowy

Jaki jest koszt wybudowania domu we Wrocławiu?

Doskonale wiemy, że budowa domu krok po kroku to skomplikowany, czasochłonny proces. Nasza firma powstała po to, aby pomagać Państwu w spełnianiu marzeń o nowoczesnym, funkcjonalnym i przede wszystkim – własnym domu.

Nie da się również ukryć, że realizacja takiego przedsięwzięcia – zwłaszcza gdy w grę wchodzi indywidualny projekt domu – stanowi poważne wyzwanie od strony finansowej. Jednak i na tym polu możliwe są wymierne oszczędności, bez jakiejkolwiek straty dla trwałości konstrukcji, standardu wykończenia czy bezpieczeństwa użytkowania. Na to ile pieniędzy pochłonie budowa, wpływ ma wiele czynników, takich jak:

 • projekt budynku mieszkalnego i stopień jego skomplikowania,
 • lokalizacja oraz dostosowanie założeń planu do warunków panujących na działce,
 • powierzchnia zabudowy, liczba, a także układ pomieszczeń,
 • technologia realizacji robót budowlanych,
 • rodzaj wybranych materiałów konstrukcyjnych lub wykończeniowych,
 • wyposażenie, rodzaj i liczba instalacji wewnątrz obiektu,
 • parametry termoizolacyjne oraz energooszczędne budynku.

Nie są to oczywiście jedyne elementy warunkujące ostateczny koszt wybudowania domu. Doliczyć należy wydatki związane z robocizną oraz uzyskaniem kompleksowej dokumentacji. Właśnie dlatego, decydując się na inwestycję we własne „cztery kąty” warto współpracować z nami, ponieważ oprócz realizacji wszystkich niezbędnych robót, kompleksowo zajmujemy się również kwestiami formalnymi, co pozwala nam proponować Klientom konkurencyjne stawki w stosunku do pozostałych wrocławskich firm budowlanych.

Realizujemy każdy projekt

Jako wykonawca z wieloletnim doświadczeniem oraz długim stażem na dolnośląskim rynku, proponujemy Państwu gotowe projekty domów jednorodzinnych z kosztorysem budowy. Jeśli jednak dysponują Państwo własną dokumentacją i poszukują wykonawcy, który podejmie się realizacji inwestycji, również polecamy nasze usługi. W zasięgu działania firmy znajduje się nie tylko Wrocław, ale również cały Dolny Śląsk, dlatego, jeśli interesuje Państwa kompleksowa budowa domów, już dziś zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Budowa domów z gotowych projektów – kiedy warto się na nią zdecydować?

To prawda, że w ostatnich latach budowa domów z gotowych projektów cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić – tego typu rozwiązanie pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu, a także ułatwia wybranie budynku, który okaże się najlepiej dopasowany do wymagań Klientów. Dzięki temu, że gotowe projekty domów wyróżniają się tak dużym uznaniem, każdego roku powstaje ich coraz więcej, co zapewnia różnorodność oraz dostęp do ciekawych pomysłów. Warto również wspomnieć, że możliwość obejrzenia nawet kilkudziesięciu różnych realizacji pomaga w podjęciu ostatecznej decyzji dotyczącej tego, który projekt sprawdzi się w naszym przypadku najlepiej.

Budowa domów z gotowych projektów to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby szybko rozpocząć wszystkie prace budowlane. Dzięki temu, że nie musimy od podstaw tworzyć całego planu z architektem, możemy zaoszczędzić nawet kilka miesięcy związanych z ustalaniem ostatecznego wyglądu budynku czy nanoszeniem wszelkiego rodzaju poprawek. Oprócz tego gotowe projekty okazują się godnym uwagi pomysłem w przypadku Klientów, którzy chcieliby przed podjęciem decyzji obejrzeć gotowe wizualizacje ukazujące dom z zewnątrz, a także od wewnątrz. W AS System zapewniamy Państwu sprawną i bezproblemową realizację różnorodnych projektów, uwzględniając wszystkie naniesione poprawki oraz indywidualne życzenia Klientów.

Czym powinna wyróżniać się budowa domu z projektu Klienta?

W przeciwieństwie do gotowych planów budowa domu z projektu Klienta zazwyczaj okazuje się nieco droższym i bardziej pracochłonnym zadaniem. Podczas rozmów z architektem najczęściej pojawia się wiele różnego rodzaju poprawek czy nowych pomysłów, które sprawiają, że na ostateczny projekt należy poczekać od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Warto przy tym wspomnieć, że indywidualne projekty wymagają częstszych spotkań z architektem, podczas których lepiej zapoznamy się z przygotowanymi wizualizacjami i w razie potrzeby przedyskutujemy poszczególne propozycje. Dlatego też w ostatnich latach większe grono zwolenników zyskują gotowe projekty.

Indywidualne plany domów okazują się godnym uwagi pomysłem w przypadku osób, którym zależy na niepowtarzalnym budynku oraz na idealnym dopasowaniu projektu do wszystkich oczekiwań. Z tego też powodu podczas budowy domu z projektu Klienta powinno się zwrócić szczególną uwagę na pojawiające się uwagi i poszczególne rozwiązania. Oprócz tego niezwykle ważny okazuje się dobór materiałów – w indywidualnych projektach to przede wszystkim Klient we współpracy z architektem określa, z których materiałów powinna korzystać firma budowlana. Dlatego w AS System przed rozpoczęciem prac rozmawiamy z Klientami, aby dowiedzieć się, czy mają szczególne wymagania. Ponadto pomagamy w doborze elementów, które nie tylko będą wyróżniały się wysoką jakością wykonania i trwałością, ale również atrakcyjną ceną. W efekcie inwestycja we własną nieruchomość staje się mniejszym nadwyrężeniem budżetu.

Dom energooszczędny – co sprawia, że decyduje się na niego coraz więcej osób?

W AS System bardzo często zajmujemy się również realizacją takich projektów jak domy energooszczędne. Dom energooszczędny oprócz tego, że wyróżnia się nieco innymi rozwiązaniami i systemami, zazwyczaj powstaje również ze specjalnych materiałów, które w zależności od projektu mogą zapewniać lepszą izolację termiczną czy skuteczniejsze pochłanianie promieni słonecznych. Co więcej, w przypadku tego typu nieruchomości niezwykle istotna okazuje się znajomość energooszczędnych rozwiązań. Dzięki dużemu doświadczeniu w realizacji podobnych projektów zapewniamy naszym Klientom precyzyjne i rzetelne wykonanie wszystkich instalacji, które w efekcie będą wyróżniały się niezawodnym działaniem.

Niezależnie od rodzaju nieruchomości oferujemy Państwu takie usługi jak budowa domu od projektu pod klucz. Warto przy tym wspomnieć, że dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy zajmujemy się realizacją wszystkich etapów projektu, co pozwala skrócić czas budowy, a także zapewnia staranne wykonanie. W praktyce oznacza to, że domy powstają szybko i wyróżniają się przy tym wytrzymałością – w efekcie prezentują się bardzo dobrze nawet mimo upływu wielu lat.