Ogrodzenia

Jeżeli decydują się Państwo na budowę domu warto już na samym początku zastanowić się w jaki sposób ogrodzimy swoją działkę. Solidne ogrodzenie sprawia, iż możemy czuć się bezpiecznie już rozpoczynając pracę budowlane, jak i po wprowadzeniu do ukończonego domu.

Oferujemy kompleksową budowę ogrodzeń, począwszy od wykonania fundamentu pod ogrodzenie, po całkowity montaż różnego typu ogrodzeń (ogrodzenia drewniane, ogrodzenia betonowe lane, ogrodzenia klinkierowe, ogrodzenia metalowe, ogrodzenia panelowe). Oferujemy Państwu murowanie słupów i podmurówek (cegła klinkierowa, gotowe prefabrykaty, bloczki betonowe), montaż gotowych obrzeży, podmurówek prefabrykowanych. Świadczymy kompleksową usługę wraz z demontażem starego ogrodzenia i wywozem odpadów. Współpracujemy ze sprawdzonymi, doświadczonymi geodetami, którzy wytyczą Państwu granice posesji.

Wykonując ogrodzenie należy mieć uwadze, że powinno ono służyć nam przez wiele lat użytkowania. Ważne aby było funkcjonalne, estetyczne. Prawidłowo zaprojektowane, wykonane ogrodzenie będzie cieszyć oczy i nadawać stylu Państwa zabudowie.

Wiedza naszej firmy odnośnie ogrodzeń, którą zdobywaliśmy przez wiele lat pozwoli Państwu wybrać praktyczne rozwiązanie, które będzie wykonane ze sprawdzonych materiałów. Jesteś zainteresowany wykonaniem ogrodzenia? Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę. Nasz wykwalifikowany personel przyjedzie do Państwa, wykona darmowy kosztorys, wizualizację ogrodzenia.

Ogrodzenia murowane klinkierowe

Jeżeli chcą Państwo postawić na trwałe i efektowne rozwiązanie ogrodzenia posesji, należy zwrócić uwagę na ogrodzenia klinkierowe wykonane z cegieł klinkierowych. Są to ogrodzenia, które charakteryzują się niezwykle wysoką wytrzymałością, a także są odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych takich jak śnieg, deszcz, mróz. Profesjonalnie wykonane ogrodzenie klinkierowe nie wymaga żadnych prac konserwacyjnych przez wiele lat.

Ogrodzenie wykonane z klinkieru zwiększa reprezentatywność wykończenia terenu posesji oraz zapewni większe bezpieczeństwo. Swoją formą, materiałami i kolorem ogrodzenie powinno nawiązywać do otaczających go elementów np. kolor dachu budynku, kolor cokołu domu.

ogrodzenia klinkierowe
budowa ogrodzenia z klinkieru
ogrodzenia murowane wrocław
cegła klinkierowa
cegła klinkierowa ogrodzeniowa
ogrodzenia klinkierowe nowoczesny montaż
cegła klinkierowa na płot
klinkierowe ogrodzenie z gotowych elementów
płytki klinkierowe elewacyjne
ogrodzenie z cegły klinkierowej
murowanie ogrodzenia z cegły klinkierowej
murowanie ogrodzenia z klinkieru Wrocław
płytki klinkierowe na taras
ogrodzenia wrocław

Ogrodzenia murowane z bloczków

ogrodzenie murowane z bloczków betonowych
płot murowany z bloczków betonowych
ogrodzenia murowane wrocław
ogrodzenie z bloczków betonowych Wrocław
murowane ogrodzenia z bloczków
jak murować ogrodzenie z bloczków betonowych
budowa płotu z bloczków betonowych

Ogrodzenia betonowe lane

Ogrodzenia z betonu, betonu architektonicznego to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że ogrodzenie staje się nowoczesne oraz bardzo ciekawe. Wymaga wysokiej precyzji wykonania szalunku ze sklejki szalunkowej.

płot betonowy lany
ogrodzenia betonowe wrocław
nowoczesny płot betonowy
płot betonowy z montażem
ogrodzenia betonowe dolnośląskie
lane ogrodzenie betonowe
ogrodzenia betonowe dolny śląsk
fundamenty pod ogrodzenie z betonu
fundamenty pod ogrodzenie z betonu

Ogrodzenia panelowe

Bardzo trwałe ogrodzenie metalowe wykonane ze zgrzewanych prętów o średnicy 3, 4 lub 5 mm. Poprzez posiadające przegięcia zachowują swoją sztywność. Szerokość paneli wynosi 2500 [mm]

Standardowa wysokość ogrodzenia panelowego – 1000, 1250, 1400, 1500, 1600, 1800, 2000, 2200, 2400 mm.

Mogą występować w dwóch wersjach:

  • Ocynkowane ogniowo
  • Ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo

Panele mocowane są do betonowanych słupków za pomocą systemowych obejm.

1. Panel ogrodzeniowy
2. Słupek panelowy 60×40 mm
3. Obejma montażowa 60×40 mm
4. Cokół prefabrykowany – płyta
5. Uchwyt stalowy płyty

ogrodzenie panelowe z podmurówką
nowoczesne ogrodzenie panelowe
ogrodzenia panelowe wrocław
płot panelowy pełny
ogrodzenie panelowe z montażem
brama z ogrodzeniem panelowym