Remonty i wykończenia

Firma AS SYSTEM to również firma remontowo – budowlana działająca na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie usług remontowych mieszkań, sklepów, biurowców, hal produkcyjnych.

Wykonujemy szeroki zakres prac, w tym:

  • malowanie, tynkowanie wnętrz
  • tworzenie ścian nośnych
  • działowych – wykonywanie konstrukcji żelbetowych
  • tynkowanie, murowanie
  • malowanie – termomodernizacje budynków
  • domów – kładzenie glazury, gresu, terakoty
  • elewacje klinkierowe

By dowiedzieć się więcej o Naszych usługach, wystarczy zadzwonić lub skontaktować się z nami poprzez wiadomość e-mail.

wykończenia wnętrz Wrocław

Wykończenia wnętrz Wrocław

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi remontami, wykończeniem wnętrz, adaptacją strychu oraz innych przestrzeni w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektach publicznych i firmowych. Wyróżnia nas bardzo duże doświadczenie. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy dysponują szeroką wiedzą, a także odpowiednimi umiejętnościami do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych, czy złożonych projektów. Posiadamy niezbędne specjalistyczne narzędzia i wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby prowadzić prace o wiele szybciej, niż w przypadku standardowych metod. Wyróżnia nas bardzo skrupulatne dotrzymywanie terminów, dbanie o porządek na stanowisku robót oraz otwartość na potrzeby Klientów. Jeśli chcą Państwo przeprowadzić profesjonalne wykończenia wnętrz Wrocław to miasto, w którym jesteśmy znani jako jedna z najsolidniejszych firm.

Kompleksowe remonty mieszkań i domów

Inwestując w remont mieszkania, domu lub budynku firmowego, zwiększają Państwo wartość posiadanej nieruchomości. To jednak niejedyna zaleta przeprowadzenia prac renowacyjnych. Oprócz tego, podniesiony zostaje komfort codziennego życia. Pomieszczenia z szarych i ponurych mogą zostać zmienione w pełne energii, modne wnętrza. Poprawiona jest nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność pomieszczeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przy stworzeniu odpowiedniego projektu, wygospodarować np. dodatkową przestrzeń na meble czy domowe wyposażenie.

AS SYSTEM prowadzi kompleksowe remonty mieszkań we Wrocławiu. Zajmujemy się odnawianiem kuchni, łazienek, salonów, sypialni, przedpokojów lub innych pomieszczeń. Montujemy wszystkie niezbędne elementy, wymieniamy stolarkę okienną oraz drzwiową, nakładamy tynki i szpachlujemy. Wykonamy wszystkie zaplanowane przez Państwa prace. Doradzimy również, które działania sprawdzą się najlepiej w konkretnym wnętrzu.

Adaptacja poddasza oraz wykończenie wnętrza

Osoby kupujące nieruchomość od dewelopera najczęściej otrzymują dom lub mieszkanie w stanie do wykończenia. Znalezienie odpowiednich fachowców jest kluczem do stworzenia wymarzonej przestrzeni, odpowiadającej potrzebom każdego domownika. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykańczaniem wnętrz we Wrocławiu i okolicy. Malujemy, układamy panele, płytki oraz tworzymy wewnętrzne ścianki klinkierowe. Przygotowujemy mieszkania pod klucz. W każdym projekcie łączymy nowoczesne, modne rozwiązania ze sprawdzoną funkcjonalnością. Stosujemy wysokiej klasy materiały, by gotowa przestrzeń służyła mieszkańcom przez wiele lat i robiła znakomite wrażenie na wszystkich gościach.

Deweloperzy często do swojej oferty domów czy mieszkań dodają również poddasze do adaptacji. AS SYSTEM ma duże doświadczenie w pracach, takich jak adaptacja strychu. To znakomity sposób na powiększenie powierzchni użytkowej domu. Na poddaszu możemy stworzyć gabinet do pracy, dodatkową sypialnię, centrum rozrywki lub prywatne SPA. Wdrożymy nawet najbardziej ambitne założenia, elastycznie dopasowując prace do wszystkich wymagań. Jeśli potrzebna Państwu zaufana, profesjonalna firma do remontów, adaptacji lub wykończenia wnętrz Wrocław jest miastem, w którym zrealizowaliśmy już niejeden projekt. Zapraszamy do kontaktu.