Nadzór budowlany

Posiadamy kadrę kierowniczą, która zajmuje się prowadzeniem nadzorów budowlanych, kontrolowaniem wykonywanych przez nas robót budowlanych.

Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej oraz Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Swoją działalność związaną z budownictwem rozpocząłem od pracy na stanowisku pracownik budowlany przy modernizacji Śluzy Rędzińskiej we Wrocławiu w firmie ATA – Technik. Następnie jako Majster / Inżynier Budowy nadzorowałem pracę przy układaniu okładziny klinkierowej na obiektach hydrotechnicznych w firmie AS SYSTEM Andrzej Syska („Zadanie: Przystosowanie stopnia Rędzin do przepuszczania wielkich wód powodziowych, Modernizacja Śluzy Rędzin II, południowa”, Zadanie: Przystosowanie Kanału Miejskiego we Wrocławiu do przepuszczania wód powodziowych – ułożenie okładziny murów i słupów z cegły klinkierowej na odcinku od Mostu Warszawskiego do mostu Kolejowego”).

 

Pracowałem przy budowie takich obiektów jak:

– Budynek mieszkalny z garażami u zbiegu ul. Pięknej i Jesionowej we Wrocławiu (Osiedle Innova), 17 pięter
– Lidl, ul. Parafialna, Wrocław
– Lidl, ul. Główna, Kudowa Zdrój
– Osiedle Mieszkaniowe Bygverk w Siechnicach, ul. Kalinowa

Wieloletnie doświadczenie na zróżnicowanych obiektach budowlanych pozwoliło na zdobycie „uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń”.

Oferta:

– pełnienie funkcji kierownika budowy,
– pełnienie funkcji inspektora nadzoru budowlanego,
– przeglądy okresowe budynków,
– odbiory mieszkań,
– sporządzanie inwentaryzacji technicznych,
– kosztorysowanie,
– wykonywanie wycen domów jednorodzinnych.